Shaanxi Gold-Stone Electronics Co, Ltd
Categories

  Čínská kancelář:

  NO.21 Dongyi silnice. Xi'an Shaanxi PRChina.

  TEL: 86-29-85401274

  FAX: 86-29-85401274

  E-mail: sales@gsmagnetics.com

  sales@gstronics.com

  Web: www.gsmagnetics.com

  Kontaktní osoba: Mark Chen (generální ředitel)

  Skype: Mark.chen90


Domů > Zprávy > Obsah

Jak vybudovat tým společnosti

Jak vybudovat tým firmy?

Myslíme si, že zřízení týmu a dobré nebo špatné, není schopnost člověka závisí na velikosti, chtějí spoléhat na každého z nás moc a všechny lidi v duchu solidarity a spolupráce na infekci, Staráme se o sebe v týmu, tým, bychom měli aktivně výkon v rámci našeho týmu, ať vědí, že jsme nejlepší! Jediná volba má pravdu, že jsme se rozhodli, že bohatství jsme by bylo lepší, pojďme infikovat všechny zítra je dobrá věc, že jsme od začátku!! Co se stalo kolem mě se mi velmi hluboký, rodina, přátelé, realita moderní společnosti, lidé jsou tak pokušení dát lidem peníze je příliš velký, takže bychom se měli naučit komunikovat lépe a nejlepší komunikace pouze srdce a srdce řeči byl úspěch! Chcete-li být upřímný, jsem přesvědčen, že nikdo vás odmítne! Úspěch před nás! Naučte se tolerovat, naučit se odpouštět, se pilně učit, naučit se platit... Datum vrácení není daleko!

Zde je bohatá a jejich zobecnění o zřízení týmu šest tahů, naděje vám může pomoci vytvořit tým (protože bohatství řídící schopnost soustředit se na marketing, tak řešení je dán více použitelné pro marketingový tým):

▶ Velikost: zajistí, že každý tým členské číslo je menší než 12 lidí, pro kontrolu.

dovednosti: zajistí, že někteří členové týmu mají následující schopnosti: technická odbornost, řešení problémů a rozhodování, energie, interpersonální schopnosti.

role: na základě Teorie západního managementu, nejlepší členové týmu mají následující devět znaků (je-li velikost je malá, může člověk mít řadu rolí): tvůrce, facilitátor, hodnotitelé, organizátoři, tvůrci, řadiče, udržovat, poradce a kontakt.

▶ goal: založené na principech Smart stanovit konkrétní tým cíle.

odpovědnosti: vyjasnit odpovědnost každého člena týmu.

Hodnocení: výkon hodnotící systém navržený pro čajKontaktujte nás
Adresa: NO.21 Dongyi silnice. Xi'an Shaanxi PRChina.
Telefon: +86-29-85401274
 Faxu:86-29-85401274
 E-mail:sales@gsmagnetics.com
Shaanxi Gold-Stone Electronics Co, Ltd
Share: