Shaanxi Gold-Stone Electronics Co, Ltd
Kategorie produktů

  Čínská kancelář:

  NO.21 Dongyi silnice. Xi'an Shaanxi PRChina.

  TEL: 86-29-85401274

  FAX: 86-29-85401274

  E-mail: sales@gsmagnetics.com

  sales@gstronics.com

  Web: www.gsmagnetics.com

  Kontaktní osoba: Mark Chen (generální ředitel)

  Skype: Mark.chen90


Amorfní a nanokrystalické spínané napájecí zdroje Vysokovýkonový induktor Common Mode Inductor Power Transformer

Amorfní a nanokrystalické spínané napájecí zdroje Vysokovýkonový induktor Common Mode Inductor Power Transformer

Amorfní a nanokrystalické spínané napájení vysokovýkonový induktor společný režim induktor transformátor výkonu Podrobnosti o produktu Aplikuje se na všechny druhy napájení. Magnetické vlastnosti indukčních induktorů mikrokrystalické slitiny Síla magnetická indukční intenzita Bs (T) 1,25 ...

Amorfní a nanokrystalické spínané napájecí zdroje s vysokým výkonem induktor společného režimu induktor transformátor výkonu

Detaily produktu


nanokrystayline induct .jpgnanokrystayline indukuje společný režim choke01 .jpgnanokrystayline indukuje společný režim choke .jpg

Aplikuje se na všechny druhy napájecích zdrojů.

Magnetické vlastnosti induktorů společného režimu mikrokrystalické slitiny


Saturační magnetická indukční intenzita Bs (T) 1,25

Počáteční propustnost I (Gs / Oe). 8 * 104

Maximální propustnost m (Gs / Oe). 20 * 104

Koercitivita Hc (A / m) <>

Teplota Curie Tc (c) 560

Krystalizační teplota Tx (c) 500

Saturační magnetostrikční koeficient lambda s <2 *="" 10-6="">

Trvalá pracovní teplota -50 ~ 130

Zbytková magnetická indukční intenzita Br (T) 0,5 ~ 0,8

Ztráta železa P (20 kHz, 0,5 T), (W / kg) "25

Ztráta železa P (100kHz, 0,2T), (W / kg) "70

Míra změny ztráty železa je P (-50 ~ 125 C) (15%).


Amorfní slitina je nový typ slitinového materiálu, který byl vynalezen v 70. letech. Jedná se o druh amorfní slitiny s vlastnostmi krátkodobého uspořádání a poruch dlouhého dosahu v atomovém uspořádání a kombinaci. Tekutý kov se chladí přímo mezinárodní technologií pokročilého super-kalení při rychlosti chlazení 1 x 106 c / s, čímž vznikne tenký tenký pás o tloušťce 0,02 až 0,04 mm. Mikrostruktura nemá krystalickou strukturu z tradičních kovových materiálů, takže má jiné vlastnosti než tradiční materiály, jako jsou vynikající měkké magnetické vlastnosti, odolnost proti korozi, odolnost proti opotřebení, vysoká tvrdost, vysoká pevnost, vysoká odolnost a tak dále. Díky svému vynikajícímu výkonu a jednoduchému výrobnímu procesu se od 80. let 20. století stala centrem výzkumu, vývoje a aplikace v oblasti materiálové vědy doma i v zahraničí. Nejenže vyvíjí měkké magnetické materiály pro elektronický průmysl, ale také vyvíjí slitiny pro jiná použití, jako jsou pájky, katalyzátory, konstrukční materiály atd. Koncem osmdesátých let vědci materiálů vyvinuli nanokrystalické měkké magnetické slitiny na bázi amorfních materiálů, které mají lepší měkké magnetické vlastnosti.


Vlastnosti induktoru amorfního společného režimu:


Indukční filtry společného režimu EMC jsou vyrobeny z nanokrystalů na bázi železa (ultrajemné krystaly), které vytvářejí jádro EMC společného módu s indukčními filtry, které mají charakteristiky vysoké saturace magnetické indukce, vysoká propustnost, vysoká indukčnost, dobré frekvenční charakteristiky a dobrá teplota stabilitu (lze ji používat po dlouhou dobu v teplotním rozmezí - 50 ~ 130 ° C). Je vhodný pro filtrování rušení společného režimu EMC a ochranu přesných elektronických zařízení v rozvodné síti a různých napájecích zdrojích.


Rozsah použití:


Společná indukční indukční tlumivka je důležitou součástí spínacího napájecího zdroje, frekvenčního měniče, napájecího zdroje UPS a tak dále. Jeho pracovní princip: když pracovní proud protéká dvěma navíjecími cívkami, vytvářejí se dvě protilehlová magnetická pole H1 a H2. V tomto okamžiku je pracovní proud tlumen hlavně ohmickým odporem cívky a malou únikovou indukčností při zanedbatelné provozní frekvenci. Pokud dojde k interferenčnímu signálu, který proudí skrz cívku, cívka vykazuje vysokou impedanci a vytváří tak silný tlumící efekt, který tlumí interferenční signál.

Bežná indukčnost a tlumič hrotu jsou oba malými signálními pracovními podmínkami vyžadujícími, že čím větší je indukčnost, tím lepší je indukčnost L úměrná efektivní propustnosti, stejné specifikace železného jádra, čím vyšší je mu, tím větší je L. Proto může být velikost induktorového jádra běžného režimu značně snížena použitím ultrajemnozrnných materiálů ze slitin, zejména pro indukční jádro běžného režimu v podmínkách vysokého proudu a vysokého výkonu. Má dobrý poměr výkonu a ceny a může nahradit feritový prstenec. Obecně platí, že účinná propustnost těchto feritů je asi 10 000, zatímco účinná propustnost ultrajemných zrnitých slitin je asi 80 až 100 000. Pod stejnou indukčností je velikost druhého jádra pouze 1/8 - 1/10 z prvního jádra a rozdíl v jednotce valence mezi oběma jádry je přibližně 4-5krát. Je zřejmé, že ultrajemné zrnité slitiny jsou konkurenceschopnější. Například vojenský třífázový spínaný zdroj napájení, pracovní proud 100A, ultra jemné jádro krystalové slitiny 130 90 30 mm, které nahradí čtyři 130 70 50 vysoce výkonné feritové jádro.


Spike Suppressor je běžné zařízení proti rušení při spínání napájecího zdroje. Induktor v tomto zařízení má malý rozměr a velký indukčnost. Vyžaduje vysokou propustnost materiálu magnetického jádra. V minulosti byla pro výrobu tohoto druhu malého indukčního zařízení použita amorfní slitina na bázi Co. Díky vysokému obsahu Co, vysoké ceně a obtížnosti použití je nyní obtížné použít ultrajemnou krystalovou stuhu. Namísto Co amorfní slitiny na bázi Co vytváří tento druh drobných indukčností řady železných jader značně snižuje náklady.


Ve srovnání s feritovými induktory jsou výhody amorfních induktorů:


(1) kvůli nízké spotřebě nanokrystalických slitin na bázi Fe, může být pracovní magnetická hustota vyšší než 200mT. Se sníženým počtem a objemem jádra se počet otáček cívky zmenší, množství mědi a železa používaných v elektronických transformátorech se střední a vysokou frekvencí se sníží a celková cena se sníží.


Hot Tags: amorfní a nanokrystalické spínané napájení vysokovýkonový induktor společný režim induktor výkonový transformátor, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, vysoce kvalitní, výrobky
Související produkty
I want to leave a message
Kontaktujte nás
Adresa: NO.21 Dongyi silnice. Xi'an Shaanxi PRChina.
Telefon: +86-29-85401274
 Faxu:86-29-85401274
 E-mail:sales@gsmagnetics.com
Shaanxi Gold-Stone Electronics Co, Ltd
Share: